Магістр - це третій освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти. Програма підготовки магістра передбачає початкову науково-дослідну і (або) науково-педагогічну діяльність випускника. Загальний нормативний термін навчання повинен складати не менше шести років. Освоєння програми завершується підсумковою атестацією, включаючи випускну роботу (проект), з присвоєнням випускникові кваліфікації «магістр».
Магістерська робота
АМР – атестаційна магістерська робота
Виконання магістерської дипломної роботи (АМР – атестаційна магістерська робота) - один з основних етапів підготовки висококваліфікованого архітектора, ефективна форма перевірки знань студента, його творчої і практичної підготовленості до аналітичної роботи, наукових досліджень, важлива форма розвитку творчого мислення і розширення знань майбутніх фахівців.
Захист магістерської роботи на засіданні Державної екзаменаційної комісії (ДЕК) – офіційна форма перевірки якості підготовки випускників до роботи в проектних установах.
Мета магістерської дипломної роботи - провести наукове дослідження об'єкта архітектури, розширення соціально-економічного кругозору студентів; придбання ними знань і навичок науково-дослідної і практичної роботи зі спеціальності.
При написанні магістерської роботи доцільно вирішити наступні задачі:
При написанні магістерської роботи доцільно вирішити наступні задачі:
1. Визначити, вибрати тему дослідження й обґрунтувати її актуальність.
2. Вивчити наукову літературу по обраній темі.
3. Провести аналіз зібраних даних.
4. Розробити рекомендації і висновки на основі проведеного аналізу.
5. Оформити магістерську роботу відповідно до вимог.
6. Підготуватися до захисту й успішно захистити магістерську роботу.
Тему магістерської роботи треба вибрати до розподілу на магістерську практику, тому що при цьому розподілі, поряд з іншими факторами, враховується і тема магістерської роботи.
Після вибору теми її точна назва затверджується наказом ректора.
Науковий керівник від кафедри і консультант затверджуються наказом ректора університету.
Комментариев нет:
Отправить комментарий